KONST / Litografier / Färglitografi 10112324
nr 1011 2324
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Åke Westin (f. 1939), Viken, HC-upplaga, signerad, motivet: 25x40
Utrop:
400 kr
måndag 11 januari 2016
kl 19:26:26
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin